Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > B82432A1392K000
B82432A1392K000
B82432A1392K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B82432A1392K000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B82432A1392K000
Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 3.9UH 410MA 590 MOHM
Product parameter
številka dela B82432A1392K000 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 3.9UH 410MA 590 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 162266 pcs Podatkovni list B82432A SIMID Series
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Wirewound
Toleranca ±10% Paket naprave za dobavitelja 1812 (4532 Metric)
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Ščitenje Unshielded
Serija SIMID Ocene -
Q @ Frek 30 @ 7.96MHz Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2-SMD, J-Lead Druga imena B82432A1392K
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz
Induktivnost 3.9µH Višina - sedež (maks.) 0.126" (3.20mm)
Frekvenca - Samozadostna 145MHz natančen opis 3.9µH Unshielded Wirewound Inductor 410mA 590 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 590 mOhm Max Trenutna ocena 410mA