B82442H1104J
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B82442H1104J z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | B82442H1104J |
|---|---|
| Proizvajalec | EPCOS (TDK) |
| Opis | FIXED IND 100UH 350MA 1.28 OHM |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 3000 pcs | 6000 pcs | 15000 pcs | 30000 pcs | 65535 pcs |
Product parameter
| številka dela | B82442H1104J | Proizvajalec | EPCOS (TDK) |
|---|---|---|---|
| Opis | FIXED IND 100UH 350MA 1.28 OHM | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 127070 pcs | Podatkovni list | B82442H |
| Kategorija | Induktorji, tuljave, dušilke | Uporaba | Unshielded |
| Tip | Wirewound | Velikost / dimenzija | 0.220" L x 0.197" W (5.60mm x 5.00mm) |
| Serija | SIMID | RoHS Status | Tape & Reel (TR) |
| Ocene | AEC-Q200 | Polarizacija | 2-SMD, J-Lead |
| Druga imena | 495-75637-2 B82442H1104J-ND B82442H1104J000 |
delovna temperatura | -55°C ~ 150°C |
| Tip montaže | Surface Mount | Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Proizvajalec Standardni čas vodenja | 14 Weeks | Številka izdelka proizvajalca | B82442H1104J |
| Višina - sedež (maks.) | 0.209" (5.30mm) | Vrsta strojne opreme | 100µH |
| Frekvenca - preskus | 6MHz | Frekvenca - Samozadostna | 1.28 Ohm Max |
| Razširjen opis | 100µH Unshielded Wirewound Inductor 350mA 1.28 Ohm Max 2-SMD, J-Lead | ESR (upornost ekvivalentne serije) | ±5% |
| Premer - ramena | 20 @ 796kHz | Opis | FIXED IND 100UH 350MA 1.28 OHM |
| Čas zamude | 796kHz | DC Resistance (DCR) | - |
| Trenutna ocena | 350mA | Tok - nasičenost | Ferrite |