B82442H1124K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B82442H1124K000 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | B82442H1124K000 |
|---|---|
| Proizvajalec | EPCOS |
| Opis | FIXED IND 120UH 320MA 1.52 OHM |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 3000 pcs | ||||
Product parameter
| številka dela | B82442H1124K000 | Proizvajalec | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Opis | FIXED IND 120UH 320MA 1.52 OHM | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 109030 pcs | Podatkovni list | B82442H |
| Kategorija | Induktorji, tuljave, dušilke | Tip | Wirewound |
| Toleranca | ±10% | Paket naprave za dobavitelja | 2220 (5650 Metric) |
| Velikost / dimenzija | 0.220" L x 0.197" W (5.60mm x 5.00mm) | Ščitenje | Unshielded |
| Serija | SIMID | Ocene | AEC-Q200 |
| Q @ Frek | 20 @ 796kHz | Pakiranje | Tape & Reel (TR) |
| Paket / primer | 2-SMD, J-Lead | Druga imena | B82442H1124K B82442H1124K-ND |
| delovna temperatura | -55°C ~ 150°C | Tip montaže | Surface Mount |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) | Material - jedro | Ferrite |
| Frekvenca induktivnosti - preskus | 796kHz | Induktivnost | 120µH |
| Višina - sedež (maks.) | 0.209" (5.30mm) | Frekvenca - Samozadostna | 5.4MHz |
| natančen opis | 120µH Unshielded Wirewound Inductor 320mA 1.52 Ohm Max 2-SMD, J-Lead | DC Resistance (DCR) | 1.52 Ohm Max |
| Trenutna ocena | 320mA | Tok - nasičenost | - |