Domov > Izdelki > filtri > Skupna Način Dušilke > B82723J2402N001
B82723J2402N001
B82723J2402N001
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B82723J2402N001 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B82723J2402N001
Proizvajalec EPCOS
Opis CMC 2.7MH 4A 2LN TH
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs320 pcs
640 pcs1280 pcs2560 pcs
Product parameter
številka dela B82723J2402N001 Proizvajalec EPCOS
Opis CMC 2.7MH 4A 2LN TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 41163 pcs Podatkovni list B82723A,J Series Datasheet
Kategorija filtri Voltage Rating - DC -
Voltage Rating - AC 250V Velikost / dimenzija 1.102" L x 0.591" W (28.00mm x 15.00mm)
Serija B82723 Ocene -
Pakiranje Tray Paket / primer Vertical, 4 PC Pin
Druga imena 495-4399
B82723J2402N 1
B82723J2402N 1
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število linij 2 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 34 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost @ Frekvenca 2.7mH @ 10kHz
Višina (maks.) 1.201" (30.50mm) Vrsta filtra Power Line
Lastnosti - natančen opis 2.7mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 4A DCR 60 mOhm (Typ)
DC Resistance (DCR) (Max) 60 mOhm (Typ) Trenutna ocena (maks.) 4A