Domov > Izdelki > filtri > Skupna Način Dušilke > B82723J2601N001
B82723J2601N001
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi B82723J2601N001 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela B82723J2601N001
Proizvajalec EPCOS
Opis CMC 47MH 600MA 2LN TH
(v ameriških dolarjih)
320 pcs
Product parameter
številka dela B82723J2601N001 Proizvajalec EPCOS
Opis CMC 47MH 600MA 2LN TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 40401 pcs Podatkovni list B82723A,J Series Datasheet
Kategorija filtri Voltage Rating - DC -
Voltage Rating - AC 250V Velikost / dimenzija 1.102" L x 0.591" W (28.00mm x 15.00mm)
Serija B82723 Ocene -
Pakiranje Tray Paket / primer Vertical, 4 PC Pin
Druga imena B82723J2601N 1
B82723J2601N1
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število linij 2 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 34 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost @ Frekvenca 47mH @ 10kHz
Višina (maks.) 1.201" (30.50mm) Vrsta filtra Power Line
Lastnosti - natančen opis 47mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 600mA DCR 1.65 Ohm (Typ)
DC Resistance (DCR) (Max) 1.65 Ohm (Typ) Trenutna ocena (maks.) 600mA