Domov > Izdelki > Kabli, Žice - Upravljanje > Kabelski podpira in Fasteners > OFNS-13-187-19
OFNS-13-187-19
OFNS-13-187-19
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi OFNS-13-187-19 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela OFNS-13-187-19
Proizvajalec Essentra Components
Opis CBL CLIP WIRE SADDLE NAT ARROW
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs5000 pcs10000 pcs25000 pcs
Product parameter
številka dela OFNS-13-187-19 Proizvajalec Essentra Components
Opis CBL CLIP WIRE SADDLE NAT ARROW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 268171 pcs Podatkovni list Fiber, Wire, Cable CatalogOFNS(B) Series Drawing
Kategorija Kabli, Žice - Upravljanje Premer 0.270" (6.86mm)
Atributi atributov Round Tip Clip, Wire Saddle
Serija - Velikost vijaka -
Debelina plošče 0.031" ~ 0.079" (0.79mm ~ 2.00mm) Velikost luknje plošče 0.187" (4.75mm)