Domov > Izdelki > Kabli, Žice - Upravljanje > Kabelski podpira in Fasteners > OFNS-16-312-19
OFNS-16-312-19
OFNS-16-312-19
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi OFNS-16-312-19 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela OFNS-16-312-19
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela OFNS-16-312-19 Proizvajalec Essentra Components
Opis CBL CLIP WIRE SADDLE NAT ARROW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 178752 pcs Podatkovni list Fiber, Wire, Cable CatalogOFNS(B) Series Drawing
Kategorija Kabli, Žice - Upravljanje Premer 0.270" (6.86mm)
Atributi atributov Round Tip Clip, Wire Saddle
Serija - Velikost vijaka -
Debelina plošče 0.031" ~ 0.063" (0.79mm ~ 1.60mm) Velikost luknje plošče 0.312" (7.92mm)
Pakiranje Bulk Druga imena 61030047
OFNS1631219
Odpiranje velikosti 1.130" L x 0.990" H (28.70mm x 25.15mm) Tip montaže Arrowhead, Winged
Materialna debelina - Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Dolžina 1.350" (34.29mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina 1.350" (34.29mm) Lastnosti Flame Retardant
natančen opis Cable Clip, Wire Saddle Natural Arrowhead, Winged 1.130" L x 0.990" H (28.70mm x 25.15mm) Barva Natural