RKWDM-16-15-BK
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RKWDM-16-15-BK z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | RKWDM-16-15-BK |
|---|---|
| Proizvajalec | Essentra Components |
| Opis | CINCH STRAP W/ METAL RING, HOOK |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | |||
- parameter izdelek
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | RKWDM-16-15-BK | Proizvajalec | Essentra Components |
|---|---|---|---|
| Opis | CINCH STRAP W/ METAL RING, HOOK | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Kategorija | Kabli, Žice - Upravljanje | Tip žice / kabla | Hook and Loop - Tie |
| Premer | 1.000" (25.40mm) | Natezno trdnost | - |
| Serija | RKWDM | Pakiranje | 10 per Pkg |
| Druga imena | RKWDM-16-15-BK-ND RPC3199 |
Tip montaže | Free Hanging (In-Line) |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) | Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Proizvajalec Standardni čas vodenja | 7 Weeks | Dolžina - Približna | 15.00" |
| Dolžina - Dejanska | 1.250' (381.00mm) | Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Lastnosti | Metal Buckle | natančen opis | Hook and Loop - Tie Black 1.000" (25.40mm) 1.250' (381.00mm) |