Domov > Izdelki > Kabli, Žice - Upravljanje > Cable Ties in kabel vezalk > RKWDM-32-20-BK
RKWDM-32-20-BK
RKWDM-32-20-BK
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RKWDM-32-20-BK z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RKWDM-32-20-BK
Proizvajalec Essentra Components
Opis CINCH STRAP W/ METAL RING, HOOK
(v ameriških dolarjih)
10 pcs
Product parameter
številka dela RKWDM-32-20-BK Proizvajalec Essentra Components
Opis CINCH STRAP W/ METAL RING, HOOK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 7593 pcs Podatkovni list Fiber, Wire, Cable CatalogRKWDM Series Datasheet
Kategorija Kabli, Žice - Upravljanje Tip žice / kabla Hook and Loop - Tie
Premer 2.000" (50.80mm) Natezno trdnost -
Serija RKWDM Pakiranje 10 per Pkg
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material Polyamide (PA), Nylon Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Dolžina - Približna 20.00" Dolžina - Dejanska 1.667' (508.10mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Metal Buckle
natančen opis Hook and Loop - Tie Black 2.000" (50.80mm) 1.667' (508.10mm) Barva Black