Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > FO5HSCBE10.0-T1
FO5HSCBE10.0-T1
FO5HSCBE10.0-T1
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FO5HSCBE10.0-T1 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FO5HSCBE10.0-T1
Proizvajalec Fox Electronics
Opis OSC XO 10.000MHZ HCMOS SMD
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela FO5HSCBE10.0-T1 Proizvajalec Fox Electronics
Opis OSC XO 10.000MHZ HCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 77147 pcs Podatkovni list F530L Series
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 3.3V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serija F535L Ocene -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 4-SMD, No Lead
Izhod HCMOS Druga imena 631-1436-1
delovna temperatura -10°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.051" (1.30mm)
Funkcija Standby (Power Down) Stabilnost frekvence ±50ppm
Pogostost 10MHz natančen opis 10MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 15mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 10µA