Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > FO5HSCBE27.0-T1
FO5HSCBE27.0-T1
FO5HSCBE27.0-T1
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FO5HSCBE27.0-T1 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FO5HSCBE27.0-T1
Proizvajalec Fox Electronics
Opis OSC XO 27.000MHZ HCMOS SMD
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela FO5HSCBE27.0-T1 Proizvajalec Fox Electronics
Opis OSC XO 27.000MHZ HCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 94852 pcs Podatkovni list F530L Series
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 3.3V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)