Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > QW030CL1
QW030CL1
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi QW030CL1 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela QW030CL1
Proizvajalec GE Critical Power
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 30W
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela QW030CL1 Proizvajalec GE Critical Power
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 30W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5619 pcs Podatkovni list QW030xx DUAL Series
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 -15V Napetost - izhod 1 15V
Napetost - izolacija 1.5kV Napetost - Vhod (Min) 36V
Napetost - Vhod (maks.) 75V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm) Serija QW030
Moč (Watts) 30W Pakiranje Bulk
Paket / primer 8-DIP Module Druga imena 108962176
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število izhodov 2
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO Učinkovitost 88%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 1.75A, 1.75A 36V - 75V Input Tok - izhod (maks.) 1.75A, 1.75A