Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > QW050B71
QW050B71
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi QW050B71 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela QW050B71
Proizvajalec GE Critical Power
Opis DC DC CONVERTER 12V 50W
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4157 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela QW050B71 Proizvajalec GE Critical Power
Opis DC DC CONVERTER 12V 50W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 1.5kV Napetost - Vhod (Min) 36V
Napetost - Vhod (maks.) 75V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm) Serija QW050
Moč (Watts) 50W Pakiranje Bulk
Paket / primer 8-DIP Module delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Učinkovitost 84% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 4.17A 36V - 75V Input
Tok - izhod (maks.) 4.17A Nadzorne funkcije Enable, Active Low