Domov > Izdelki > Circuit Protection > Varovalke > 02131.25MXEP
02131.25MXEP
02131.25MXEP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 02131.25MXEP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 02131.25MXEP
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE GLASS 1.25A 250VAC 5X20MM
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 02131.25MXEP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE GLASS 1.25A 250VAC 5X20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 113587 pcs Podatkovni list 213 Series
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 0.228" Dia x 0.886" L (5.80mm x 22.50mm) Serija 213