Domov > Izdelki > Circuit Protection > Varovalke > 02131.25MXP
02131.25MXP
02131.25MXP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 02131.25MXP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 02131.25MXP
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE GLASS 1.25A 250VAC 5X20MM
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela 02131.25MXP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE GLASS 1.25A 250VAC 5X20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 164096 pcs Podatkovni list 213 Series
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) Serija 213
Odzivni čas Slow Pakiranje Bulk
Paket / primer 5mm x 20mm Druga imena 02131.25MXP-ND