Domov > Izdelki > Circuit Protection > Varovalke > 0225002.H
0225002.H
0225002.H
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0225002.H z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0225002.H
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE GLASS 2A 250VAC 2AG
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4582 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 0225002.H Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE GLASS 2A 250VAC 2AG Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4582 pcs Podatkovni list 224, 225 Series
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 0.177" Dia x 0.570" L (4.50mm x 14.48mm) Serija 225
Odzivni čas Fast Pakiranje Bulk
Paket / primer 2AG, 5mm x 15mm Druga imena 0225002