Domov > Izdelki > Circuit Protection > Varovalke > 0225002.MXP
0225002.MXP
0225002.MXP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0225002.MXP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0225002.MXP
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE GLASS 2A 250VAC 125VDC 2AG
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela 0225002.MXP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE GLASS 2A 250VAC 125VDC 2AG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 215405 pcs Podatkovni list 224, 225 Series Datasheet
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - DC 125V
Voltage Rating - AC 250V Velikost / dimenzija 0.177" Dia x 0.570" L (4.50mm x 14.48mm)
Serija 225 Odzivni čas Fast
Pakiranje Bulk Paket / primer 2AG, 5mm x 15mm
Druga imena 0225002.MXP-ND
0225002MXP
F4658
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Holder Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Taljenje I²t 1.5 Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Cartridge, Glass
DC hladna upornost 0.0497 Ohms Trenutna ocena 2A
Barva - Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 100A AC, 10kA DC