Domov > Izdelki > Circuit Protection > Varovalke > 0230.375VXSP
0230.375VXSP
0230.375VXSP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0230.375VXSP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0230.375VXSP
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE GLASS 375MA 250VAC 125VDC
(v ameriških dolarjih)
5 pcs
Product parameter
številka dela 0230.375VXSP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE GLASS 375MA 250VAC 125VDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 17705 pcs Podatkovni list 229, 230 Series Datasheet
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - DC 125V
Voltage Rating - AC 250V Velikost / dimenzija 0.177" Dia x 0.571" L (4.50mm x 14.50mm)
Serija 230 Odzivni čas Slow
Pakiranje Bulk Paket / primer Cartridge, Non-Standard (Axial)
Druga imena 230.375VXSP delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Taljenje I²t 0.58 Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Cartridge, Glass
DC hladna upornost 1.1685 Ohms Trenutna ocena 375mA
Barva - Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 35A AC, 10kA DC