Domov > Izdelki > Circuit Protection > Varovalke > 0230.500DRT2SP
0230.500DRT2SP
0230.500DRT2SP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0230.500DRT2SP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0230.500DRT2SP
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE GLASS 500MA 250VAC 125VDC
(v ameriških dolarjih)
1500 pcs
Product parameter
številka dela 0230.500DRT2SP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE GLASS 500MA 250VAC 125VDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 84844 pcs Podatkovni list 229, 230 Series Datasheet
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - DC 125V
Voltage Rating - AC 250V Velikost / dimenzija 0.177" Dia x 0.571" L (4.50mm x 14.50mm)