Domov > Izdelki > Circuit Protection > Varovalke > 0239.600VXP
0239.600VXP
0239.600VXP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0239.600VXP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0239.600VXP
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE GLASS 600MA 250VAC 5X20MM
(v ameriških dolarjih)
5 pcs
Product parameter
številka dela 0239.600VXP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE GLASS 600MA 250VAC 5X20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 20518 pcs Podatkovni list XB 5x20 Colour Coding SpecXFxxP 5x20mm Lead Forming Options239 Series Datasheet
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) Serija 239
Odzivni čas Slow Pakiranje Bulk
Paket / primer 5mm x 20mm Druga imena 239.600VXP
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Holder
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Taljenje I²t 2.415
Vrsta varovalk Cartridge, Glass DC hladna upornost 0.699 Ohms
Trenutna ocena 600mA Barva -
Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 35A Odobritve CE, CSA, KC, UL