Domov > Izdelki > Circuit Protection > Varovalke > 0239.700MXEP
0239.700MXEP
0239.700MXEP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0239.700MXEP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0239.700MXEP
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE GLASS 700MA 250VAC 5X20MM
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 0239.700MXEP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE GLASS 700MA 250VAC 5X20MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 82134 pcs Podatkovni list XB 5x20 Colour Coding SpecXFxxP 5x20mm Lead Forming Options239 Series Datasheet
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 0.217" Dia x 0.846" L (5.50mm x 21.50mm) Serija 239
Odzivni čas Slow Pakiranje Bulk
Paket / primer 5mm x 20mm (Axial) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Taljenje I²t 4.12 Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Cartridge, Glass
DC hladna upornost 0.5375 Ohms Trenutna ocena 700mA
Barva - Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 35A