Domov > Izdelki > Circuit Protection > Varovalke > 0325010.MX52LP
0325010.MX52LP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0325010.MX52LP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0325010.MX52LP
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE 250V SB PT 3AB 10A
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 0325010.MX52LP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE 250V SB PT 3AB 10A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 80801 pcs Podatkovni list 325, 326 Series Datasheet
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm) Serija 325
Odzivni čas Slow Pakiranje Bulk
Paket / primer 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial) Druga imena 325010.MX52LP
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Taljenje I²t 137
Vrsta varovalk Cartridge, Ceramic DC hladna upornost 0.0132 Ohms
Trenutna ocena 10A Barva -
Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 400A Odobritve CE, CSA, KC, PSE, UL