Domov > Izdelki > Circuit Protection > Varovalke > 0325012.MXDP
0325012.MXDP
0325012.MXDP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0325012.MXDP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0325012.MXDP
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CERM 12A 250VAC 60VDC 3AB
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 0325012.MXDP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CERM 12A 250VAC 60VDC 3AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 62114 pcs Podatkovni list 325, 326 Series Datasheet
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - DC 60V
Voltage Rating - AC 250V Velikost / dimenzija 0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm)
Serija 325 Odzivni čas Slow
Pakiranje Bulk Paket / primer 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Druga imena 325012.MXDP delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Taljenje I²t 445 Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Cartridge, Ceramic
DC hladna upornost 0.0011 Ohms Trenutna ocena 12A
Barva - Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 400A AC, 500A DC