Domov > Izdelki > Circuit Protection > Varovalke > 045101.5MRSN
045101.5MRSN
045101.5MRSN
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 045101.5MRSN z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 045101.5MRSN
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE BOARD MNT 1.5A 125VAC 2SMD
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 045101.5MRSN Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE BOARD MNT 1.5A 125VAC 2SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 92589 pcs Podatkovni list 451, 453 Series NANO2® Fuse
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - AC 125V
Velikost / dimenzija 0.240" L x 0.106" W x 0.106" H (6.10mm x 2.69mm x 2.69mm) Serija 451
Odzivni čas Fast Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2-SMD, Square End Block Druga imena 45101.5MRSN
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Taljenje I²t 0.853
Vrsta varovalk Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC hladna upornost 0.063 Ohms
Trenutna ocena 1.5A Barva -
Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 50A Odobritve CSA, UR