045101.6MR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 045101.6MR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | 045101.6MR |
|---|---|
| Proizvajalec | Hamlin / Littelfuse |
| Opis | FUSE BRD MNT 1.6A 125VAC/VDC SMD |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | Get a quote | ||||
- parameter izdelek
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | 045101.6MR | Proizvajalec | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Opis | FUSE BRD MNT 1.6A 125VAC/VDC SMD | Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| količina Na voljo | 4406 pcs | Podatkovni list | 451, 453 Series NANO2® Fuse |
| Kategorija | Circuit Protection | Voltage Rating - DC | 125V |
| Voltage Rating - AC | 125V | Velikost / dimenzija | 0.240" L x 0.106" W x 0.106" H (6.10mm x 2.69mm x 2.69mm) |
| Serija | NANO²® 451 | Odzivni čas | Fast |
| Pakiranje | Tape & Reel (TR) | Paket / primer | 2-SMD, Square End Block |
| Druga imena | 045101.6MR-ND F2253TR R45101.6 R45101.6MR |
delovna temperatura | -55°C ~ 125°C |
| Tip montaže | Surface Mount | Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Taljenje I²t | 1.06 | Status svobodnega statusa / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Vrsta varovalk | Board Mount (Cartridge Style Excluded) | DC hladna upornost | 0.058 Ohms |
| Trenutna ocena | 1.6A | Barva | - |
| Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost | 50A | Odobritve | CSA, PSE, UL |