Domov > Izdelki > Circuit Protection > Varovalke > 04641.25DR
04641.25DR
04641.25DR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 04641.25DR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 04641.25DR
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE BOARD MNT 1.25A 250VAC 2SMD
(v ameriških dolarjih)
1500 pcs
Product parameter
številka dela 04641.25DR Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE BOARD MNT 1.25A 250VAC 2SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 118324 pcs Podatkovni list 464 Series
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 0.476" L x 0.177" W x 0.177" H (12.10mm x 4.50mm x 4.50mm) Serija NANO²® 464
Odzivni čas Fast Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2-SMD, Square End Block Druga imena 04641.25
04641.25DR-ND
0464125DR
F5576TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Taljenje I²t 0.98
Vrsta varovalk Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC hladna upornost 0.058 Ohms
Trenutna ocena 1.25A Barva -
Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 100A Odobritve PSE, UMF