Domov > Izdelki > Circuit Protection > Varovalke > 046401.6DR
046401.6DR
046401.6DR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 046401.6DR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 046401.6DR
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE BOARD MNT 1.6A 250VAC 2SMD
(v ameriških dolarjih)
1500 pcs
Product parameter
številka dela 046401.6DR Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE BOARD MNT 1.6A 250VAC 2SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 115789 pcs Podatkovni list 464 Series
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 0.476" L x 0.177" W x 0.177" H (12.10mm x 4.50mm x 4.50mm) Serija NANO²® 464