Domov > Izdelki > Circuit Protection > Varovalke > 0464.800DR
0464.800DR
0464.800DR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0464.800DR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0464.800DR
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE BOARD MNT 800MA 250VAC 2SMD
(v ameriških dolarjih)
1500 pcs
Product parameter
številka dela 0464.800DR Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE BOARD MNT 800MA 250VAC 2SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 108157 pcs Podatkovni list 464 Series
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 0.476" L x 0.177" W x 0.177" H (12.10mm x 4.50mm x 4.50mm) Serija NANO²® 464
Odzivni čas Fast Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2-SMD, Square End Block delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Taljenje I²t 0.96 Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
DC hladna upornost 0.1159 Ohms Trenutna ocena 800mA
Barva - Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 100A