Domov > Izdelki > Circuit Protection > Varovalke > 0464.500DR
0464.500DR
0464.500DR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0464.500DR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0464.500DR
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE BOARD MNT 500MA 250VAC 2SMD
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela 0464.500DR Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE BOARD MNT 500MA 250VAC 2SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 79853 pcs Podatkovni list 464 Series
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 0.476" L x 0.177" W x 0.177" H (12.10mm x 4.50mm x 4.50mm) Serija NANO²® 464
Odzivni čas Fast Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 2-SMD, Square End Block Druga imena F3660CT
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Taljenje I²t 0.22
Vrsta varovalk Board Mount (Cartridge Style Excluded) DC hladna upornost 0.2373 Ohms
Trenutna ocena 500mA Barva -
Zmogljivost napetosti @ Nazivna napetost 100A Odobritve UMF