Domov > Izdelki > Circuit Protection > circuit Breakers > 0ACB020.X
0ACB020.X
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0ACB020.X z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0ACB020.X
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis CIR BRKR 20A 12VDC AUTO RESET
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 12114 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
10 pcs
Product parameter
številka dela 0ACB020.X Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis CIR BRKR 20A 12VDC AUTO RESET Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 12114 pcs Podatkovni list Circuit Breakers
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - DC 12V
Serija ACB Druga imena ACB020.X
Število Poljakov 1 Tip montaže Holder
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Osvetlitev - Trenutna ocena 20A
Tip prekinjevalca - Tip aktuatorja Automatic Reset
Podobni izdelki
 RFQ
3120-F321-P7T1-W12FY4-5A Image
REX12-TA1-107-DC24V-2A Image
 RFQ
4420.0622 Image
  • del #:4420.0622
  • Proizvajalci:Schurter
  • Opis:CIR BRKR THRM MAG 3A 480V 65V