Domov > Izdelki > Circuit Protection > circuit Breakers > 0ACB030.XP
0ACB030.XP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0ACB030.XP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0ACB030.XP
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis CIR BRKR 30A 12VDC AUTO RESET
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 14431 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
5 pcs
Product parameter
številka dela 0ACB030.XP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis CIR BRKR 30A 12VDC AUTO RESET Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 14431 pcs Podatkovni list Circuit Breakers
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - DC 12V
Serija ACB Druga imena ACB030.XP
Število Poljakov 1 Tip montaže Holder
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Osvetlitev - Trenutna ocena 30A
Tip prekinjevalca - Tip aktuatorja Automatic Reset
Podobni izdelki
  • del #:4430.1608
  • Proizvajalci:Schurter
  • Opis:CIR BRKR THRM 6A 240VAC 60VDC