Domov > Izdelki > Circuit Protection > Električne, Specialty Varovalke > 0CCK300.V
0CCK300.V
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0CCK300.V z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0CCK300.V
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CRTRDGE 300A 125VDC CYLINDR
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 854 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela 0CCK300.V Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CRTRDGE 300A 125VDC CYLINDR Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 854 pcs Podatkovni list
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - DC 125V
Velikost / dimenzija 1.000" Dia x 4.612" L (25.40mm x 117.14mm) Serija POWR-GARD® CCK
Odzivni čas Slow Pakiranje Bulk
Paket / primer Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Druga imena 0CCK300V
CCK 300
CCK300.V
CCK300V
delovna temperatura - Tip montaže Bolt Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vrsta varovalk Cartridge
Lastnosti - Trenutna ocena 300A