Domov > Izdelki > Circuit Protection > Električne, Specialty Varovalke > 0CCL060.V
0CCL060.V
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0CCL060.V z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0CCL060.V
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CRTRDGE 60A 125VDC CYLINDR
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 1236 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela 0CCL060.V Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CRTRDGE 60A 125VDC CYLINDR Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 1236 pcs Podatkovni list CBO, CCK, CCL Series Datasheet
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - DC 125V
Velikost / dimenzija 0.750" Dia x 3.629" L (19.05mm x 92.18mm) Serija POWR-GARD® CCL
Odzivni čas Slow Pakiranje Bulk
Paket / primer Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Druga imena CCL-60
CCL060
CCL060.V
CCL60
delovna temperatura - Tip montaže Bolt Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vrsta varovalk Cartridge
Lastnosti - Trenutna ocena 60A