Domov > Izdelki > Circuit Protection > Električne, Specialty Varovalke > 0KLC300.X
0KLC300.X
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0KLC300.X z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0KLC300.X
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CRTRDGE 300A 600VAC CYLINDR
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 651 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela 0KLC300.X Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CRTRDGE 300A 600VAC CYLINDR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 651 pcs Podatkovni list POWR-GARD® Series Datasheet
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - AC 600V
Velikost / dimenzija 2.000" Dia x 2.843" L (50.80mm x 72.20mm) Serija POWR-GARD® KLC
Odzivni čas Fast Pakiranje Bulk
Paket / primer Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Druga imena KLC 300
KLC300
KLC300.X
delovna temperatura - Tip montaže Bolt Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Cartridge
Lastnosti - Trenutna ocena 300A