Domov > Izdelki > Circuit Protection > Električne, Specialty Varovalke > 0KLC500.X
0KLC500.X
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0KLC500.X z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0KLC500.X
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CRTRDGE 500A 600VAC CYLINDR
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 453 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela 0KLC500.X Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CRTRDGE 500A 600VAC CYLINDR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 453 pcs Podatkovni list POWR-GARD® Series Datasheet
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - AC 600V
Velikost / dimenzija 2.500" Dia x 2.843" L (63.50mm x 72.20mm) Serija POWR-GARD® KLC
Odzivni čas Fast Pakiranje Bulk
Paket / primer Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Druga imena KLC 500
KLC500
KLC500.X
delovna temperatura - Tip montaže Bolt Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta varovalk Cartridge
Lastnosti - Trenutna ocena 500A