Domov > Izdelki > Circuit Protection > Električne, Specialty Varovalke > 0RLN070.V
0RLN070.V
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0RLN070.V z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0RLN070.V
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CRTRDGE 70A 250VAC CYLINDR
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5833 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 0RLN070.V Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CRTRDGE 70A 250VAC CYLINDR Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5833 pcs Podatkovni list
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 1.063" Dia x 3.874" L (27.00mm x 98.40mm) Serija POWR-GARD® RLN
Odzivni čas Fast Pakiranje Bulk
Paket / primer Cylindrical, Blade Terminals Druga imena 0RLN070V
RLN070.V
RLN070V
delovna temperatura - Tip montaže Holder
Vrsta varovalk Cartridge Lastnosti -
Trenutna ocena 70A Razred H