Domov > Izdelki > Circuit Protection > Električne, Specialty Varovalke > 0RLN150.X
0RLN150.X
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 0RLN150.X z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 0RLN150.X
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CRTRDGE 150A 250VAC CYLINDR
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5125 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 0RLN150.X Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CRTRDGE 150A 250VAC CYLINDR Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5125 pcs Podatkovni list RLN, RLS Series
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 1.563" Dia x 4.378" L (39.70mm x 111.20mm) Serija POWR-GARD® RLN
Odzivni čas Fast Pakiranje Bulk
Paket / primer Cylindrical, Blade Terminals Druga imena RLN150
RLN150.X
delovna temperatura - Tip montaže Holder
Vrsta varovalk Cartridge Lastnosti -
Trenutna ocena 150A Razred H