1206L100WR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1206L100WR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | 1206L100WR |
|---|---|
| Proizvajalec | Hamlin / Littelfuse |
| Opis | PTC RESET FUSE 6V 1A 1206 |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | Get a quote | ||||
- parameter izdelek
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | 1206L100WR | Proizvajalec | Hamlin / Littelfuse |
|---|---|---|---|
| Opis | PTC RESET FUSE 6V 1A 1206 | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 4742 pcs | Podatkovni list | 1206L POLYFUSE Series |
| Kategorija | Circuit Protection | Napetost - maks | 6V |
| Tip | Polymeric | Čas do potovanja | 300ms |
| Debelina (maks.) | 0.030" (0.75mm) | Velikost / dimenzija | 0.126" L x 0.065" W (3.20mm x 1.65mm) |
| Serija | POLY-FUSE®, 1206L | Odpornost - objava po postavi (R1) (maks.) | 210 mOhms |
| Odpornost - začetno (Ri) (min) | 55 mOhms | Ocene | - |
| Pakiranje | Cut Tape (CT) | Paket / primer | 1206 (3216 Metric), Concave |
| Druga imena | 1206L100 F3349CT |
delovna temperatura | -40°C ~ 85°C |
| Tip montaže | Surface Mount | Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Razdalja med vodikom | - | Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Višina - sedež (maks.) | - | natančen opis | Polymeric PTC Resettable Fuse 6V 1A Ih Surface Mount 1206 (3216 Metric), Concave |
| Trenutni - potovanje (It) | 1.8A | Tok - maks | 100A |
| Tok - Zadrži (Ih) (Max) | 1A | Odobritve | - |