Domov > Izdelki > Circuit Protection > PTC Resettable varovalke > 1206L150THWR
1206L150THWR
1206L150THWR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 1206L150THWR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 1206L150THWR
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis PTC RESET FUSE 8V 1.5A 1206
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs
Product parameter
številka dela 1206L150THWR Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis PTC RESET FUSE 8V 1.5A 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 356772 pcs Podatkovni list 1206L Series Datasheet
Kategorija Circuit Protection Napetost - maks 8V
Tip Polymeric Čas do potovanja 300ms
Debelina (maks.) 0.039" (1.00mm) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.065" W (3.20mm x 1.65mm)
Serija POLY-FUSE®, 1206L Odpornost - objava po postavi (R1) (maks.) 120 mOhms
Odpornost - začetno (Ri) (min) 40 mOhms Ocene -