Domov > Izdelki > Circuit Protection > Električne, Specialty Varovalke > 15NLE10E
15NLE10E
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 15NLE10E z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 15NLE10E
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CARTRIDGE 10A 15.5KVAC
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 146 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela 15NLE10E Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CARTRIDGE 10A 15.5KVAC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 146 pcs Podatkovni list Medium Voltage E_R Fuses
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - AC 15.5kV
Velikost / dimenzija 3.000" Dia x 23.875" L (76.20mm x 606.43mm) Serija POWR-GARD®
Odzivni čas - Pakiranje Bulk
Paket / primer Cartridge, Non-Standard delovna temperatura -
Tip montaže Holder Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta varovalk Cartridge Lastnosti Indicating
Trenutna ocena 10A Razred E