Domov > Izdelki > Circuit Protection > Električne, Specialty Varovalke > 15NLE80E
15NLE80E
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 15NLE80E z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 15NLE80E
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CARTRIDGE 80A 15.5KVAC
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 139 pcs
Product parameter
številka dela 15NLE80E Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CARTRIDGE 80A 15.5KVAC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 139 pcs Podatkovni list Medium Voltage E_R Fuses
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - AC 15.5kV
Velikost / dimenzija 3.000" Dia x 23.875" L (76.20mm x 606.43mm) Serija POWR-GARD®
Trenutna ocena 80A Razred E