Domov > Izdelki > Circuit Protection > Električne, Specialty Varovalke > LA100P2004TI
LA100P2004TI
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LA100P2004TI z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LA100P2004TI
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CARTRIDGE 200A 1KVAC/750VDC
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 186 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela LA100P2004TI Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CARTRIDGE 200A 1KVAC/750VDC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 186 pcs Podatkovni list LA100P Series
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - DC 750V
Voltage Rating - AC 1kV Velikost / dimenzija 1.500" Dia x 5.709" L (38.10mm x 145.00mm)
Serija POWR-GARD® LA100P Odzivni čas Fast
Pakiranje Bulk Paket / primer Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
delovna temperatura - Tip montaže Bolt Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vrsta varovalk Cartridge
Lastnosti Indicating Trenutna ocena 200A