Domov > Izdelki > Circuit Protection > Električne, Specialty Varovalke > LA100P2254
LA100P2254
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LA100P2254 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LA100P2254
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CARTRIDGE 225A 1KVAC/750VDC
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 193 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela LA100P2254 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE CARTRIDGE 225A 1KVAC/750VDC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 193 pcs Podatkovni list LA100P Series
Kategorija Circuit Protection Voltage Rating - DC 750V
Voltage Rating - AC 1kV Velikost / dimenzija 2.000" Dia x 5.709" L (50.80mm x 145.00mm)
Serija POWR-GARD® LA100P Odzivni čas Fast
Pakiranje Bulk Paket / primer Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Druga imena LA100P225-4 delovna temperatura -
Tip montaže Bolt Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta varovalk Cartridge Lastnosti -
Trenutna ocena 225A Razred -