Domov > Izdelki > Circuit Protection > Fuseholders > LFR606003C
LFR606003C
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LFR606003C z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LFR606003C
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE BLOCK CART 600V 600A DIN
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 86 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela LFR606003C Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis FUSE BLOCK CART 600V 600A DIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 86 pcs Podatkovni list LF Series H/K5, R Fuse BlocksLF Series Fuse Block Brochure
Kategorija Circuit Protection Napetost 600V
Sklop zaključka Box Lug Serija LFR
Usmerjenost - Število vezij 3
Tip montaže DIN Rail Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta varovalk Block Vrsta varovalk Cartridge
Velikost varovalke 2.874" Dia x 10.374" L (73mm x 263.5mm) Za uporabo s / sorodnimi izdelki Class R
natančen opis Fuse Block 600A 600V 3 Circuit Cartridge DIN Rail Trenutna ocena 600A