Domov > Izdelki > Diskretnih polprevodniških proizvodov > TVS - TRIACs > Q2006NH4RP
Q2006NH4RP
Q2006NH4RP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi Q2006NH4RP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela Q2006NH4RP
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TRIAC ALTERNISTOR 200V 6A TO263
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela Q2006NH4RP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TRIAC ALTERNISTOR 200V 6A TO263 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5615 pcs Podatkovni list Lxx06xx, Qxx06xx, Qxx06xHx SeriesPacking Options
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Stanje napetosti - izklop 200V
Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.3V Tip Triac Alternistor - Snubberless
Paket naprave za dobavitelja TO-263 (D2Pak) Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
natančen opis TRIAC Alternistor - Snubberless 200V 6A Surface Mount TO-263 (D2Pak) Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 6A
Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 80A, 85A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 35mA
Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 35mA Konfiguracija Single