Domov > Izdelki > Diskretnih polprevodniških proizvodov > TVS - TRIACs > Q2006VH3
Q2006VH3
Q2006VH3
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi Q2006VH3 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela Q2006VH3
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TRIAC ALTERNISTOR 200V 6A TO251
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela Q2006VH3 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TRIAC ALTERNISTOR 200V 6A TO251 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5459 pcs Podatkovni list Lxx06xx, Qxx06xx, Qxx06xHx SeriesPacking Options
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Stanje napetosti - izklop 200V
Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.3V Tip Triac Alternistor - Snubberless
Paket naprave za dobavitelja TO-251 (V-Pak/I-Pak) Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Tip montaže Through Hole
natančen opis TRIAC Alternistor - Snubberless 200V 6A Through Hole TO-251 (V-Pak/I-Pak) Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 6A
Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 55A, 65A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 15mA
Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 10mA Konfiguracija Single