Domov > Izdelki > Diskretnih polprevodniških proizvodov > TVS - TRIACs > Q6004D3RP
Q6004D3RP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi Q6004D3RP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela Q6004D3RP
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TRIAC SENS GATE 600V 4A TO252
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 106412 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs5000 pcs12500 pcs
Product parameter
številka dela Q6004D3RP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TRIAC SENS GATE 600V 4A TO252 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 106412 pcs Podatkovni list Lx004xx, Qx004xx DatasheetPacking Options
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Stanje napetosti - izklop 600V
Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.3V Tip Triac Logic - Sensitive Gate