Domov > Izdelki > Diskretnih polprevodniških proizvodov > TVS - TRIACs > Q6004F42
Q6004F42
Q6004F42
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi Q6004F42 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela Q6004F42
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TRIAC 600V 4A TO202
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela Q6004F42 Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TRIAC 600V 4A TO202 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5043 pcs Podatkovni list Lx004xx, Qx004xx DatasheetTriacs (0.8A - 35A)
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Stanje napetosti - izklop 600V
Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 2.5V Tip Triac Standard
Paket naprave za dobavitelja TO-202 Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer TO-202 Long Tab
delovna temperatura - Tip montaže Through Hole
natančen opis TRIAC Standard 600V 4A Through Hole TO-202 Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 4A
Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 46A, 55A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 30mA
Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 25mA Konfiguracija Single