Domov > Izdelki > Diskretnih polprevodniških proizvodov > TVS - TRIACs > Q6012RH5TP
Q6012RH5TP
Q6012RH5TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi Q6012RH5TP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela Q6012RH5TP
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TRIAC ALTERNISTOR 600V 12A TO220
(v ameriških dolarjih)
500 pcs
Product parameter
številka dela Q6012RH5TP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TRIAC ALTERNISTOR 600V 12A TO220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 76056 pcs Podatkovni list Qxx12xHx Series Datasheet
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Stanje napetosti - izklop 600V
Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.3V Tip Triac Alternistor - Snubberless
Paket naprave za dobavitelja TO-220 Non-Isolated Tab Serija -
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-3
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 12A Through Hole TO-220 Non-Isolated Tab
Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 12A Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 110A, 120A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 50mA Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 50mA