Domov > Izdelki > Diskretnih polprevodniških proizvodov > TVS - TRIACs > Q6015L5TP
Q6015L5TP
Q6015L5TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi Q6015L5TP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela Q6015L5TP
Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TRIAC 600V 15A TO220
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs250 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela Q6015L5TP Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TRIAC 600V 15A TO220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Stanje napetosti - izklop 600V
Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 2V Tip Triac Standard
Paket naprave za dobavitelja TO-220 Isolated Tab Serija -
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-3 Isolated Tab
Druga imena F7284
Q6015L5TP-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis TRIAC Standard 600V 15A Through Hole TO-220 Isolated Tab Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 15A
Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 167A, 200A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 70mA
Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 50mA Konfiguracija Single